הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

תחזיות אסטרולוגיות אחרונות בנושא הורוסקופ חודשי

~הורוסקופ מזל טלה – מרץ 2020


טלה

טליים, צפוי לכם חודש די רגוע, פחות הפתעות וזעזועים מאשר בשבועיים שקדמו. נראה, שלאחרונה אתם פחות מסוכסכים עם עצמכם, וכי הגעתם למספר תובנות על נושאים שונים בחייכם שעד היום היו שנויים במחלוקת, תובנות אלה מיטיבות עם יחסיכם לסביבה הקרובה. הטיפ החודשי: היו ערניים יותר במהלך הנסיעה בכבישים.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל שור – מרץ 2020


שור

שוורים, החודש אתם צפויים למאורעות משמחים. מפגש מרתק עם מישהו מעברכם יטען אתכם באנרגיות בלתי נדלות. בשורה משמחת הקשורה לאחד מילדכם תשיב את החיוך האמיתי על פניכם. הטיפ החודשי: טוב יהיה אם תשמרו ההתרחשויות השונות בחייכם בסוד, כי שיתוף אחרים במידע חסוי מזמין את גילויו. למרות חוסר היציבות של התקופה, יש מביניכם כאלה שנהנים מיתרונות הקשורות…
עוד על ~הורוסקופ מזל שור – מרץ 2020

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל תאומים – מרץ 2020


תאומים

תאומים, הפנויים שביניכם צפויים להפתעות ולמפגשים מרגשים בחודש הקרוב. אתם נראים נפלא וקורנים חיוניות ומרץ, עובדה זו מקרבת אליכם אנשים רבים החפצים ביקרכם. מאידך, אלה מביניכם השרויים ביחסים בעייתיים צפויים לנתקים ולפרדות. במסגרת העבודה אתם צפויים לשדרוג מעמדי משמעותי. הטיפ החודשי: אעפי"כ רצוי להימנע בחודשים הקרובים מהוצאות רבות הקשורות לשיפוץ הבית.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל סרטן – מרץ 2020


סרטן

סרטנים, החודש הקרוב מבטיח לפנויים הזדמנויות להיכרויות רומנטיות ולזוגות קיימים התקרבות אינטימית יוצאת מהכלל. בעבודה אתם עומדים להיכנס לתקופה יצרנית אינטנסיבית. רצוי ללמוד לחלק את הזמן והמשאבים הפיזיים והרוחניים בין הבית, החברים והעבודה. הטיפ החודשי: לימדו לתכנן את חייכם בצורה מאוזנת.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל אריה – מרץ 2020


אריה

אריות, החודש יהיה מהנה במיוחד לפנויים, ימים מוצלחים להיכרויות, לחיזור ולרומנטיקה. בכלל זהו חודש מרתק עבורכם מבחינת קריירה ועבודה. תוכלו לברור את התפקיד או את ההזדמנות הטובים ביותר עבורכם. הטיפ החודשי: כדי להצליח בכל תפקיד יהא עליכם ללמוד מידה של הדדיות ועבודת צוות.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל בתולה – מרץ 2020


בתולה

בתולים ובתולות, החודש תחושו כי עוברים עליכם רגעים טובים באווירה חגיגית וצוהלת. למרות העליות והמורדות ביחסים האישיים, הרי שאתם שלמים עם מה שקורה ובסך הכול מרוצים למדי. חברים יציעו לכם בילוי בלתי שגרתי, אתם מתלבטים ונוטים להסכים למרות שבתוך תוככם אינכם משתוקקים לכך. הטיפ החודשי: אל תעשו דבר הנוגד את עקרונותיכם רק כדי לרצות אחרים,…
עוד על ~הורוסקופ מזל בתולה – מרץ 2020

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – מרץ 2020


מאזניים

בני/בנות מאזניים, החודש אתם משתוקקים שמישהו ישים לב אליכם ויעניק לכם פינוקים ומילים טובות. העיתוי לא בהכרח מתאים למי שנמצא לידכם. אל תצפו ואל תעלבו. אתם זקוקים לתשומת לב ולחיזורים, אבל מתקשים לשמור על האיזון בין שני צדי המטבע. הטיפ החודשי: עליכם לעבוד על הבשלות הרגשית שלכם.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל עקרב – מרץ 2020


עקרב

עקרבים, החודש צפויות אי הבנות מתסכלות עם אנשים סביבכם. ככל שתנסו להסביר את עצמכם, תסבכו את העניינים יותר. לימדו להרפות וחכו לתזמון המתאים ליישור ההדורים. מצב העניינים הנתון ממלא אתכם רצון לנסוע ולהתרחק מהמתחים סביבכם. אכן צפויה לכם נסיעה בעתיד הקרוב. הטיפ החודשי:תחילה עליכם להתפייס עם יקיריכם, כי יחסים "מתנדנדים" עלולים להסתיים סופית בגין הפרידה.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל קשת – מרץ 2020


קשת

קשתים, החודש אתם צפויים לשיחות עומק עם בן/בת הזוג, שיחות שתבהרנה לכם ולהם את מקומכם האמיתי בזוגיות. נראה, כי לנשואים שביניכם שיחות אלה תחזקנה את האינטימיות ואת הקשר, הפנויים ייאלצו לקבל החלטה גורלית לגבי ההמשך. אל חשש, כל החלטה שתקבלו תצלח. הטיפ החודשי: לפני חתימה על חוזים היוועצו עם עורך – דין ודאגו לקשור את…
עוד על ~הורוסקופ מזל קשת – מרץ 2020

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל גדי – מרץ 2020


גדי

גדיים, החודש עליכם להתחזק כדי לבצע "טיפול שורש" בכל הבעיות הקשורות לעבודה ולבית. זו תקופה קשה עבורכם, אתם נדרשים לקבלת החלטות. תיתכן פרידה מהזוגיות או עזיבת מקום העבודה, כך או כך אתם מוכנים נפשית לשינויים מהותיים בחייכם. הטיפ החודשי: אל חשש, לכו עם תחושות הבטן ועם האמת הפנימית שלכם.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל דלי – מרץ 2020


דלי

דליים, החודש עשויה לצמוח התפתחות מפתיעה ומבורכת מקשר שלא ציפיתם לו. התקופה הרומנטית שלכם בפתח. צפויות גם התפתחויות מפתיעות בתחום הקריירה. אל תחששו לקחת על עצמכם תפקידים נוספים, עליכם ללמוד להעז. אתם יכולים להתבלט ולהוכיח לעולם עד כמה אתם מוכשרים. הטיפ החודשי: שימו לב, כל השקעה מצדכם עלולה לגזול זמן איכות של בני המשפחה, עליכם…
עוד על ~הורוסקופ מזל דלי – מרץ 2020

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל דגים – מרץ 2020


דגים

דגים, החודש היו מוכנים לוויתורים למען מטרה חשובה יותר בעתיד. לא קל לכם לוותר על הנאות רגעיות, אבל יהיה פחות נעים לשלם מחיר גבוה מאוחר יותר בגלל סיפוק צרכים בהווה. כידוע לכם, מצבכם הכלכלי לא מזהיר ביותר, בעיקר כעת כשכל חלומכם הוא דירה משלכם. הטיפ החודשי: לימדו לשלוט על ארנקכם.

המשך לקרוא...