הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש דצמבר 2019

[the_ad id="7388"] [the_ad id="7401"]
(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

תחזיות אסטרולוגיות אחרונות בנושא הורוסקופ חודשי

~הורוסקופ מזל תאומים – דצמבר 2019


תאומים

החודש תגיע רמת הביקורתיות שלכם לשיאים חדשים, היזהרו מעימותים בשל כך. אתם עלולים להיקלע לסכסוכים ולמריבות מיותרים. היו כנים יותר, אך לא ביקורתיים, שתפו אחרים ברגשותיכם. אל תדחיקו רגשות זה עלול להתנקם בכם מבחינה פיזיולוגית. אתם עלולים לחוש בעייפות, בכבדות ואף במצוקה פיזית.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל סרטן – דצמבר 2019


סרטן

החודש כדאי להתחיל לתכנן את הרחבת המשפחה, המזל יאיר את פניו גם לממלאי טוטו/לוטו זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי, כיוון שהחודש אתם במיטבכם מבחינה יצירתית. ייתכן ותפגשו אנשים מעניינים, אנשים אשר הגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע שונה מאוד מכם. קשרים מפתיעים עם חו”ל עשויים להתחדש, תיתכן הזמנה לנסיעה חשובה.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל אריה – דצמבר 2019


אריה

החודש היזהרו מרכושנות יתר כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית, הדבר עלול ליצור מתחים מיותרים. ייתכן שתאלצו להתמודד עם מישהו קרוב. לא מומלץ ליזום התחלות חשובות בנושא הבית, דחו כל מה שחשוב לחודשים הבאים. זה הזמן לטיפול בענייני כספים, רכוש ומשא ומתן בדבר שיפור תנאי עבודתכם במישור הכספי. גישה חיובית שלכם תעזור מאוד לעניין. הרגשותיכם מוקצנים…
עוד על ~הורוסקופ מזל אריה – דצמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל בתולה – דצמבר 2019


בתולה

דווקא החודש אינו הזמן לסגור את עצמכם, אנשים חדשים עשויים להפתיע ולעזור. אתם קולטים אנשים אחרים על ידי חוש שישי. צפויות לכם נסיעות רבות ומרתקות. נסו ליהנות מכך. ביחסים קיימים בני הזוג עשויים להפתיע בהצעה, או בתוכנית משותפת קרובה. יש דגש על הקרובים אליכם, הם חשובים לכם יותר מדברים אחרים. ימים טובים לשדרוג בתחום היחסים,…
עוד על ~הורוסקופ מזל בתולה – דצמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – דצמבר 2019


מאזניים

החודש זמן לא קל במישור הפיננסי. הוצאותיכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל. היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. הוצאות מעבר לתכנון ידאיגו אתכם. ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה, אתם תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכן. זה הזמן לעשות את ה”ניקוי הכללי” אותו דחיתם. עיתוי מוצלח לשיחה החשובה שרציתם ליזום במקום העבודה.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל עקרב – דצמבר 2019


עקרב

החודש חשוב ורצוי לחזק קשרים עם חברים וקרובים. אתם כריזמטיים ותצליחו לשכנע אחרים בצדקת דרככם. “הרנטגן” הרגשי שלכם בפעולה ואתם מסוגלים “לקרוא” את הרגשות של הסובבים אתכם. נסו לנצל זאת לפעולות חיוביות. הגיע הזמן לחשוב על הרחבת המשפחה מבחינה נפשית אתם ערוכים לכך.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל קשת – דצמבר 2019


קשת

היזהרו ! המערכת החיסונית שלכם חלשה ואתם עלולים להידבק מכל דבר, כמו כן קיימת אצלכם נטייה לעייפות מצטברת, חוסר השינה בעוכריכם. אתם תסבלו מבעיה שתציק לכם ותטריד ללא הרף במהלך החודש. התעסקות בדברים איזוטריים (רוחניים) יכולה להיות מועילה מאוד. תוכלו כרגע גם להתקדם בתחום בו אתם מתעניינים וגם לשחרר חלק מבעיותיכם הרגשיות בעזרת דברים רוחניים….
עוד על ~הורוסקופ מזל קשת – דצמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל גדי – דצמבר 2019


גדי

החודש יהיה בסימן עזרה וסיוע הדדיים שלכם לחבריכם ושלהם אליכם. כעת הזמן המתאים לאירועים חברתיים ולמפגשים מהנים. אנשים יחמיאו לכם על הופעתכם. בעיה הקשורה לאנשים הקרובים לכם יכולה להיפתר על ידי שיחה, נהגו בתבונה ובשיקול דעת. צפויות לכם נסיעות רבות, היזהרו בכבישים!

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל דלי – דצמבר 2019


דלי

הדליים ייאלצו החודש להתמודד עם בעיות קשות הקשורות בעבודה, עליהם לקבל החלטות נבונות. חברים/מכרים יפנו אליכם בבקשת עזרה, עליכם לנקוט עמדה ניטראלית לא לערב החלטות עסקיות עם רגשות.יכול להיות שתאלצו להתמודד עם חשיפה לא נוחה של דברים אישיים בפני אנשים זרים. עניינים כספיים בלתי פתורים (כמו למשל העלאה במשכורת) יימצא להם פתרון החודש. זה זמן…
עוד על ~הורוסקופ מזל דלי – דצמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל דגים – דצמבר 2019


דגים

החודש עניינים שברוח – חשיבה פילוסופית / דתית – יעסיקו אתכם, תגלו בכם יכולות מופשטות שתפתענה אפילו אתכם. זמן מצוין להתפתחויות אשר תהיינה בקצב מהיר ותדרושנה קבלת החלטות במהירות רבה.. תרגישו שמחים ונלהבים לקראת מצבים חדשים, נסיעות, לימודים והרגשת בטחון עצמי בהתמודדויות. זמן טוב לחידוש קשרים חבריים שנותקו.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל טלה – דצמבר 2019


טלה

החודש קשה לכם מהבחינה הפיננסית. אף על פי כן אל תבקשו סיוע מחברים או קרובים, אתם עלולים לנחול אכזבה ותסכולים. השתדלו לפתור את בעיותיכם הכספיות באופן עצמאי. עם זאת לא מומלץ ליזום התחלות חדשות משום סוג. היזהרו מהנטייה להעיק על אחרים בגלל הצורך שלכם בתמיכה רגשית. אתם לא אובייקטיבים וכדאי לקחת זאת בחשבון. נסו לקבל…
עוד על ~הורוסקופ מזל טלה – דצמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל שור – דצמבר 2019


שור

החודש תקדישו לקרובים ולמשפחה תשומת לב מיוחדת, בני זוג עשויים להפתיע, זה הזמן למפגשים רומנטיים ולחברויות חדשות.. הפנויים שביניכם עשויים ליצור קשרים חדשים ומעניינים. הפן החברתי הייצוגי שלכם יהיה במיטבו. הופעתכם החיצונית החודש תהיה מצודדת מתמיד ותקבלו על כך מחמאות רבות.

המשך לקרוא...
[the_ad id="7338"]
[the_ad id="7377"]