הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

תחזיות אסטרולוגיות בנושא הורוסקופ מזל מאזניים

~הורוסקופ מזל מאזניים – מרץ 2020


מאזניים

בני/בנות מאזניים, החודש אתם משתוקקים שמישהו ישים לב אליכם ויעניק לכם פינוקים ומילים טובות. העיתוי לא בהכרח מתאים למי שנמצא לידכם. אל תצפו ואל תעלבו. אתם זקוקים לתשומת לב ולחיזורים, אבל מתקשים לשמור על האיזון בין שני צדי המטבע. הטיפ החודשי: עליכם לעבוד על הבשלות הרגשית שלכם.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – פברואר 2020


מאזניים

רצוי להימנע מהוצאות גדולות בחודשים הקרובים אתם עלולים להסתכן עכשיו בהפסדים כספיים בגלל שקול דעת לא נכון, וכדאי לפעול באופן זהיר במיוחד בנושא. בפתח צפויות לכם התחלות חדשות בתחום הקריירה שתתבענה את מיטב כוחותיכם ואת מרצכם. יתכן גם מעבר דירה או שיפוצים ביתיים, שייתנו לכם תחושה של שינוי משמעותי.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – ינואר 2020


מאזניים

החודש הדלתות נפתחות בפני תאבי ההשכלה שביניכם, כדאי לחשוב על התקדמות ממשית בתחום הקריירה, לצורך כך רצוי להירשם ללימודים גבוהים ולהתמיד בבחירת מקצועות הלימוד. בתחום הזוגיות מסתמנת התהדקות ביחסים של הפנויים ושל הנשואים. העדינות והביישנות שכה אופייניות לכם תורמות לכם מאוד בתחום שבינו לבינה, הטיפ החודשי – אעפי"כ גלו סובלנות ביחס לדעות בן/בת הזוג גם…
עוד על ~הורוסקופ מזל מאזניים – ינואר 2020

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – דצמבר 2019


מאזניים

החודש זמן לא קל במישור הפיננסי. הוצאותיכם עלולות להיות גבוהות מהרגיל. היו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות. הוצאות מעבר לתכנון ידאיגו אתכם. ייתכן שתגיע ידיעה משמחת בקשר לעבודה, אתם תרגישו הרבה יותר טוב לאחר מכן. זה הזמן לעשות את ה"ניקוי הכללי" אותו דחיתם. עיתוי מוצלח לשיחה החשובה שרציתם ליזום במקום העבודה.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – נובמבר 2019


מאזניים

הנוקשות והעמידה האיתנה על עקרונות הברזל, שאתם חיים על פיהם עלולים לעמוד לכם לרועץ. לאחרונה אתם חשים את כל כובד החיים על כתפיכם. השתדלו להרפות מעט כדי לשמור על האיזון הנפשי שלכם מפני דכדוך ואכזבה. אתם עוברים תקופה לא קלה ונוטים להיעלב בנקל. מומלץ לקחת את החיים ביתר קלות, חייכו כדי שיחייכו אליכם. אולי כדאי…
עוד על ~הורוסקופ מזל מאזניים – נובמבר 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – אוקטובר 2019


מאזניים

החודש תתמקדו מאוד בפתרון סוגיות בענייני המשפחה. בעיה עם אחד מבני המשפחה הצעירים מציקה לכם מאוד זה זמן מה, רצוי לא לטאטאה מתחת לשולחן ולנסות להתעלם ממנה. כדאי אפילו להתייעץ עם מומחים וללמוד את הסוגיה כדי למצוא לה פתרון ויפה שעה אחת קודם. גלו סבלות ואורך רוח והשקיעו את מיטבכם כדי להקטין את הנזק בעתיד.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – ספטמבר 2019


מאזניים

בני/בנות מאזניים, החודש מגיעות בשורות מרנינות הקשורות לילדיכם הנמצאים בטיול בחו"ל. הפנויים ייהנו ממפגשים מהנים ומרומנטיקה מלבלבת. אתם בשלים כעת לשינויים דרמטיים בתחום הבית, העבודה והמשפחה. מי שחלם על מעבר דירה, יוכל לעשות זאת בהצלחה רבה. מבחינה כלכלית מצבכם יציב, לפיכך תוכלו להתחייב לתשלומי המשכנתא. הטיפ החודשי: התרחקו מאנשים חנפנים, הם זורים חול בעיניכם לתועלתם.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – אוגוסט 2019


מאזניים

החודש אתם נוטים להדחקת רגשותיכם ולהתכנסות אישית. נראה כי המצב בעבודה גורם לכם למתחים לא קלים. הרצון לתקן את החוקים בעבודה כמוהם כמלחמה בטחנות – רוח , אתם מתוסכלים וחשים כבמצור, מצד אחד לא טוב לכם שם, מצד שני אתם פוחדים לעזוב, כי זה מקור פרנסתכם היחיד. הטיפ החודשי: הישארו במקומכם, אל תפעלו באופן נמהר,…
עוד על ~הורוסקופ מזל מאזניים – אוגוסט 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – יולי 2019


מאזניים

החודש מיועד במיוחד לקידום הקריירה והיחסים האינטימיים. יתכנו מקורות הכנסה נוספים, אם רק תגלו יוזמה ותיקחו את העניינים לידיים. רצוי להתמקד במציאות ולגבש את עצמכם ולהצליח. למעוניינים, זמן טוב גם לרישום ללימודים חדשים ולהרחבת אופקים. לפנויים זמן שמבטיח מפגשים חדשים ומעניינים. הקשיבו לאינטואיציות הפנימיות שלכם.

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – יוני 2019


מאזניים

תחושת בדידות ובידוד אופפת אתכם לאחרונה, נראה שהקשיים בכל תחומי החיים אינם מרפים מכם. דווקא מתוך הקושי הזה אתם מתעצמים ומתחזקים, הקושי מביא עמו הבנת תהליכים ויכולת פריצה. לקראת השבועות הבאים אתם עשויים לראות מעט נחת מהצלחתו המטאורית של אחד הילדים. הפנויים ביניכם יוכלו החודש לצאת למפגשי היכרויות , כעת הסיכוי טוב למפגש עם בת…
עוד על ~הורוסקופ מזל מאזניים – יוני 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – מאי 2019


מאזניים

בני מזל מאזנים, החודש עניינים הקשורים בילדיכם מטרידים ומעסיקים אתכם. תאלצו להקדיש זמן, משאבים וסבלנות רבה כדי לשקם את זה שסרח. לאחרונה נרתמתם לעבודה מאומצת כדי לקדם את הקריירה שלכם, למרבה הצער, נזנחה הסמכות ההורית שלכם וכך גם נזנחו בני הבית. עליכם להפגין נוכחות, נחישות והחלטיות בכל הקשור לחינוך הילדים. הטיפ החודשי-רבותי, זמן איכות הוא…
עוד על ~הורוסקופ מזל מאזניים – מאי 2019

המשך לקרוא...

~הורוסקופ מזל מאזניים – אפריל 2019


מאזניים

החודש היזהרו מעמיתים בעבודה המנסים להוליככם שולל ולהכשיל אתכם. מהרו לבדוק את רכבכם ולהכינו לחורף. בבית היחסים תקינים ומתנהלים על מי מנוחות. הטיפ החודשי-היזהרו פן תשקעו לתוך ביצת השיממון. השתדלו ליזום בילויים ומפגשים חברתיים. כדאי אף לשקול חופשה קצרה בשניים לזכר ימי הרומנטיקה הסוערים.

המשך לקרוא...